ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

 

ماساژ صورت در پیشگیری از چین و چروک صورت  بسیار مفید است.

فوايد ماساژ صورت:

•           بهبود شكل و حالت عضلات و پوست صورت به گونه اي كه پوست شما نرم تر و با قوام تر مي شود.

•           ريلكس شدن عضلات صورت و چشمها

•           تسكين سردرد ها و درد هاي ناحيه اي صورت

•           كاهش چين و چروك ريز و كم عمق پوست صورت

•           تحريك جريان خون

•           كاهش استرس و تنش

•           ريلكس شدن كلي بدن از نظر فيزيكي و رواني

•           تحريك نقاط خاص بر روي صورت

•           رهايي از فشار چشم ها

مدت زمان این ماساژ 30 دقیقه میباشد و قیمت آن 65 هزار تومان میباشد.

 

 

ماساژ سوئدی رایج ترین و شناخته ترین سبک ماساژ در دنیا می باشد.اگر شما برای اولین بار است که ماساژ می گیرید و تا حالا ماساژ نگرفته اید،ماساژ سوئدی کاملترین ماساژ برای شروع ماساژ شما می باشد. این ماساژ همانند ماساژ ایتالیایی است با این تفاوت که فشار در آن کمتر است ولی در ناحیه کف پا فشار بیشتری وارد می آید. این ماساژ کاملا جنبه آرام بخشی دارد و با استفاده از روغن های گیاهی متفاوتی انجام می گیرد.

مدت زمان ماساژ 45 دقیقه میباشد و قیمت آن 120 هزار تومان میباشد

مجموعه چشمه  دارای استخر زیبا، سوناهای دوگانه، جکوزی، سالن بدنسازی و تختهای ماساژ آب است که برای میهمانان استفاده کننده از پکیج های ماساژ رایگان میباشد.

در این ماساژ فشار در بعضی از نقاط بیشتر و در بعضی از نقاط کمتر است.این ماساژ با روغن های گیاهی و خاصی انجام می شود که موثرترین آنها، روغن سیاه دانه است. این ماساژ با دست ورزی خاص و تکنیک های متفاوتی انجام می شود و بیشتر جنبه ی آرامش بخشی و رفع گرفتگی عضلات را دارد.

مدت زمان این ماساژ 45 دقیقه بوده و قیمت آن 130 هزار  تومان میباشد.

مجموعه چشمه  دارای استخر زیبا، سوناهای دوگانه، جکوزی، سالن بدنسازی و تختهای ماساژ آب است که برای میهمانان استفاده کننده از پکیج های ماساژ رایگان میباشد.

 

ماساژ درمانی دارای سابقه ای طولانی در فرهنگ های سراسر جهان است. امروز، مردم با استفاده از انواع مختلف ماساژ درمانی برای اهداف مرتبط با سلامت در گیر هستند.
ماساژ درمانی عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از  استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت بهبود ناراحتیهای حاد و مزمن كمك می كند. امروزه میلیونها نفر در سراسر  جهان از این روش به عنوان یك روش مراقبت بهداشتی استفاده می كنند. درمان کننده ی : دردهای عضلانی و مفصلی - آرتروز - رماتیسم - دیسک مفاصل - میگرن - دردهای عصبی - اسپاسم عضلانی  کم کاری دستگاه ایمنی ( از جمله سرطان ) - کمبود گلبول های سفید و قرمز

مدت زمان این پکیج 45 دقیقه میباشد و قیمت آن 120 هزار تومان میباشد.

مجموعه  چشمه  دارای استخر زیبا، سوناهای دوگانه، جکوزی، سالن بدنسازی و تختهای ماساژ آب است که برای میهمانان استفاده کننده از پکیج های ماساژ رایگان میباشد.

 

ماساژ سنگ داغ، ماساژ خاصی می باشد که در آن درمانگر از سنگ های صاف و داغ بر روی دست خود و یا قرار دادن آن بر روی بدن بیمار استفاده می کند. گرما منجر به شل شدگی عمقی و نیز گرم شدن عضلات میشود و به همین دلیل درمانگر می تواند به صورت سریع و عمقی کار کند. پیش از ورود شما، درمانگر ماساژ، سنگ ها را ضد عفونی کرده و در حمام آب 150-120 درجه داغ می کنند.
.این ماساژ باعث دفع سموم بدن، تقویت سیستم عصبی، افزایش تمرکز شده و برای مبتلایان به ام اس و مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا بسیار مناسب میباشد.

مدت زمان ماساژ 45 دقیقه میباشد و قیمت آن 180 هزار تومان میباشد.

مجموعه چشمه  دارای استخر زیبا، سوناهای دوگانه، جکوزی، سالن بدنسازی و تختهای ماساژ آب است که برای میهمانان استفاده کننده از پکیج های ماساژ رایگان میباشد.

 

ماساژ تایلندی یک نوع مهارت دستی می باشد که با استفاده از کشش مثبت و فشار ملایم در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام میشود. در این ماساژ از روغن نارگیل استفاده می شود و همواره با کشش و فشار همراه است .حرکات اصلی این ماساژ  افلوراژ، نیدینگ، پرس است. ومیتوان گفت که برای همه مفید است. این ماساژ فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون،انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است. می توان گفت که این ماساژ کاملترین ماساژ روغنی است که در آن تمامی هدفهای ماساژ اجرا می شود

مدت زمان این ماساژ 45 دقیقه بوده و قیمت آن 150 هزار تومان میباشد.

مجموعه چشمه  دارای استخر زیبا، سوناهای دوگانه، جکوزی، سالن بدنسازی و تختهای ماساژ آب است که برای میهمانان استفاده کننده از پکیج های ماساژ رایگان میباشد..